Laipni lūgti

Ziedu salons Vētras

Par mums

Mūsu stāsts

Mūsu stāsts sākās jau vairāk kā pirms 30 gadiem, kad saimnieku sirdslieta un hobijs – ziedu audzēšana pakāpeniski pārvērtās ziedu salonā. Arī šobrīd pašu audzēti ziedi gandrīz visās sezonās ir mūsu uzņēmuma īpašā vērtība. Jau no pirmsākumiem darbojamies ar pārliecību, ka pieliekot roku, ieliekot sirdi itin visā ko darām varam radīt pasauli skaistāku!

Ziedi katrai situācijai

Kāzas

Kāzas ir mūsu salona vismīļākie svētki! Uzburt skaistākās dienas noskaņu gan krāsās, gan smaržās. Sajust un izpildīt katra jaunā pāra īpašās vēlmes un ieceres. Pēc jūsu vēlmēm izveidosim – ziedu piespraudes, ziedu aproces, vainadziņus, ziedu rotas matiem, apsveikuma pušķus vecākiem, auto dekorus un nodekorēsim ceremonijas un svinību vietu.

Sēras

Ziedi kā pēdējais mīlestības, cieņas un goda apliecinājums. Gan tradicionāli, gan personalizēti pušķi, štrausi, vainagi, zārku dekori, krustu vainadziņi. Sēru lentas un kapu sveces.

Svētki

Katru dienu svinēt mazākus vai lielākus svētkus! Dāvināt ziedus sev un citiem. Apstāties, atvērt acis, dziļi ieelpot un palūkoties uz to, cik viss apkārt ir skaists. Svētkus var gan sagaidīt, gan radīt!

Dāvanas

Dāvināšanas prieks – kad cita prieks kļūst par savu. Dažādas dāvanas, izmeklēti saldumi un vīni, viss nepieciešamais dāvināšanai.

Populārākās preces

Roze, "Athena" 50 cm

2,00 

Neļķe, balta

1,20 

Neļķe, maigi rozā

1,20 

Neļķe, sarkana

1,20 

Neļķe, tumši sarkana

1,20 

Roze, "Madam Red" 50 c...

2,80 

Roze, "Madam Red" 70 c...

3,65 

Roze "Lovely Jevel" ,4...

1,50 

Roze, "Athena" 40cm

1,50 

Frēzija, dzeltena

1,50 

Frēzija, balta

1,50 

Roze “Madam red” 40cm

2,20 
Runā caur puķēm

Ziedi runā skaistāk par vārdiem

Apskati ziedu piedāvājumu mūsu e-veikalā un ērti veic pasūtījumu!

Droši maksājumi
Ziedi ar piegādi
Lieliska apkalpošana
Iepirkumu grozs